facebook

Козак видав заяви про “захист Росією Донбасу” і “початок кінця України”

Заступник голови адміністрації Володимира Путіна Дмитро Козак вважає, що на сході України найімовірніше не будуть розв’язані бойові дії. Однак у тому випадку, якщо це станеться, це буде “початком кінця України”. Козак також знову нагадав про бажання РФ “захищати Донбас”.

Козак видав заяви про 'захист Росією Донбасу' і 'початок кінця України'

Про це він заявив у четвер, 8 квітня, під час пресконференції. Козак також назвав дії української влади на Донбасі “PR-акцією”.

“Початок бойових дій у Донбасі буде початком кінця України…Росія може стати на захист жителів Донбасу, якщо буде змушена”, – сказав Козак.

У Росії вважають, що конфлікт на Донбасі можна врегулювати лише за рік у тому випадку, якщо сторони будуть виконувати домовленості. Водночас у Путіна відзначили, що в України є можливість визнати Мінські угоди недійсними, Києву “ніхто цього не забороняє”. Заступник глави адміністрації президента РФ також додав, що “немає сенсу обговорювати зміну мінського майданчика”.

Козак повідомив, що переговори в “нормандському форматі” відбудуться 19 квітня на рівні політрадників. Він також додав, що Німеччина і Франція нібито не зацікавлені у вирішенні конфлікту на Донбасі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Козак видав заяви про “захист Росією Донбасу” і “початок кінця України”