facebook

Назвали транспортні засоби, які підлягають оподаткуванню у 2021 році

Вартість таких автомобілів визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі.

Головне управління ДПС у м. Києві нагадує, що об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Про це йдеться на офіційному сайті відомства.

«Вартість таких автомобілів визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, станом на 1 січня податкового (звітного) року, виходячи з марки, моделі, року випуску, об’єму циліндрів двигуна, типу пального.

Перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню транспортним податком (їх марка, модель, рік випуску, об’єм циліндрів двигуна, тип пального), розміщується на офіційному вебсайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щорічно до 1 лютого податкового (звітного) року. Переглянути Перелік можна за посиланням», — сказано у повідомленні.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Назвали транспортні засоби, які підлягають оподаткуванню у 2021 році