facebook

Мінсоцполітики відбере в українців субсидії вже з 1 травня

Деяких українців позбавлять житлових субсидій: нові правила від Кабміну

В Україні посилили адресність надання житлових субсидій в рамках соціальної підтримки населення.

Повідомляється, що вже з 1 травня 2021 року буде відбуватися перепризначення житлових субсидій на наступний період, однак особи, які зможуть їх отримати, будуть проходити більш жорсткий відбір.

Заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко заявив, що в результаті верифікації виплат субсидій з’ясувалося, що не всі, хто отримує допомогу від держави, дійсно її потребують.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Для прикладу, маємо ситуацію, коли особа оформила житлову субсидію і буквально через декілька тижнів майже на 1 млн грн купує валюту. Субсидія – це адресна соціальна допомога тим, хто не може, а не тим, хто не хоче сплачувати за комунальні послуги”, – заявив чиновник.

Зазначимо, що 14 квітня Кабінет Міністрів України прийняв постанову, згідно з якою була посилена адресність надання житлових субсидій. Зокрема, Міністерство соціальної політики посилило вимоги для кандидатів на фінансову допомогу від держави щодо здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з придбання валюти, банківських металів, перетину кордону та інше.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Мінсоцполітики відбере в українців субсидії вже з 1 травня