facebook

Російські окупанти вбили батька 12 дітей, який віз гуманітарну допомогу (ФОТО)

Жорстокість і цинічність багатьох російських військових окупантів, які вдерлися на територію України, вражає все більше з кожним днем. Нещодавно стало відомо, що у Бородянці на Київщині окупанти вбили батька дванадцятьох дітей.

Про це повідомили родичі загиблого. Чоловіка звали Віталій Мерзлюк. Він доставляв із Вінничини гуманітарну допомогу для місцевих мешканців на Київщину, де люди через оточення російськими військами залишилися ізольованими та голодними. У Бородянці 3 березня російські окупанти обстріляли його автомобіль, зв’язок з ним обірвався. Спочатку рідні сподівалися, що він поранений, що у лікарні, проте, згодом місцеві мешканці повідомили фатальну звістку. Чоловік дійсно був серйозно пораненим, але через обстріли місцеві мешканці не змогли вчасно надати йому допомогу, тож він помер на місці, його тіло довгий час не можуть забрати через продовження обстрілів російськими військовими.

“Невтішні новини прийшли до нашої церкви. Наш брат Віталій Мерзлюк, батько 12 дітей, 3 березня виїхав з Вінницької області з допомогою, яку віз в нашу місцевість, на кругу у Бородянці попав під обстріл, була інформація, що поранений і десь забрали в лікарню, молилися і надіялися, що живий, так як зв’язку з ним не було. Сьогодні, на жаль, стало відомо що він мертвий і досі там на дорозі в Бородянці. Просимо, підтримайте в молитві цю сім’ю, яка залишилися без батька. Також щоб Бог допоміг забрати тіло і поховати. Підтримайте цю сім’ю фінансово в цей складний для них час: номер картки: 149499133446656 Мерзлюк Світлана Володимирівна (дружина)”, – написала Олена Велика.

Наймолодшій дитині Віталія – лише 3 рочки. Найстарша донька у сім’ї, Вікторія, одружена і проживає разом із чоловіком у Тернопільській області. Велика і колись щаслива родина не лише втратила годувальника, а, в першу чергу, люблячого і працьовитого батька, який, незважаючи на всі ризики війни, не залишився осторонь і робив все, що міг, щоб допомогти іншим українцям і виконати свій обов’язок перед Богом. Про таких Героїв із народу повинен знати кожен українець!

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Російські окупанти вбили батька 12 дітей, який віз гуманітарну допомогу (ФОТО)