facebook

Найдешевший тариф “Київстар” для пенсіонерів

Це гарне рішення для громадян похилого віку, які не хочуть переплачувати за зайві сервіси, а тільки здійснювати дзвінки
Мобільний зв’язок став базовою потребою кожної людини від малого до великого, і її важливість в суспільстві важко переоцінити. Українські оператори стільникового зв’язку пропонують масу різноманітних тарифів, які можуть задовольнити потреби окремих клієнтів, включаючи і найменш соціально захищених — пенсіонерів.

У минулому році українська телекомунікаційна компанія “Київстар” представила свій новий пакет послуг під назвою “Дзвінки для батьків”, за який абонент повинен платити по 60 гривень щомісяця. Він створений спеціально для тих, хто не використовує мобільний інтернет, а лише голосовий зв’язок. Це гарне рішення для громадян похилого віку, які не хочуть переплачувати за зайві сервіси, а тільки здійснювати дзвінки. За словами директорату “Київстару”, в компанії хочуть, щоб тарифи мобільного оператора відповідали потребам всіх абонентів, тому був створений цей самий доступний тариф.

Що надає найбільш вигідний пакет послуг “Дзвінки для батьків”:

— необмежені розмови та дзвінки в мережі Київстар;

— 100 МБ мобільного інтернету на кожен день;

— вартість 60 копійок за хвилину на дзвінки інших операторів або ж стаціонарні номери на території України;

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

— безкоштовний доступ до більш, ніж 50 телеканалів КіевстарТВ;

— необмежене використання всіх соцмереж, а також мессенджерів;

-пакет із 10 смс на день, вартість яких 3 гривні (вони нараховуються тільки в тому випадку, якщо клієнт користується послугою, і діють протягом доби);

Незважаючи на те, що даним тарифом не передбачено користування мобільним інтернетом, мегабайти даються для того, щоб власники смартфонів змогли оновлювати месенджери або інші потрібні програми. Підключення пакета послуг

Почати використовувати вигідний пакет для пенсіонерів можуть клієнти, які досягли 60-річного віку. При цьому вони повинні бути в числі клієнтів “Київстару” більше, ніж три місяці. Перейти на даний тарифний план також можуть громадяни, які в місяць підключення пакета досягають віку 60 років. Саме підключення проводитися в разі наявності контракту / договору.

Щоб почати використовувати пакет, клієнтам “Київстар”, у яких укладено договір з оператором, потрібно з’явитися в будь-який фірмовий магазин. Громадянам з передплаченим зв’язком — в точку “Київстар”, скориставшись на місці послугою “Міграція”. Також під час відвідування магазину потрібно взяти з собою стандартний пакет документів — паспорт та ідентифікаційний код. Відзначається, що під час переходу на даний доступний тарифний план номер абонента залишається колишнім. Також відомо, що на один паспорт клієнт може підключити не більше, ніж два номери з таким тарифним планом.

Плата за тариф

У день підключення пакета з рахунку знімається 60 гривень. Після цього оплата за послуги, що входять в пакет, здійснюється рівними частинами відповідно до кількості днів у місяці. Приблизна щоденна вартість пакета “Дзвінки для батьків” дорівнює двом гривням.
Додаткові відомості про тариф

У компанії наголошується, 30 днів — мінімальний період використання пакета з моменту його підключення. Коли встановлений термін закінчується, оператор може внести зміни в тариф згідно з нормами державних законів.

Користуватися доступним пакетом послуг можна на всій території країни, крім ОРДЛО. Можливість користування тарифом “Дзвінків для батьків” може також бути обмежене в зоні проведення бойових дій. Перша секунда телефонної розмови коштує рівно стільки ж, скільки хвилина.

Абонент отримує 100 МБ мобільного інтернету, в разі, якщо щомісячний пакет (ціна 60 гривень) оплачений. В іншому випадку, мегабайти не будуть нараховані, відповідно доступу до інтернету не буде. Щоб перевірити кількість використаних мегабайт, необхідно ввести комбінацію цифр * 252 #

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Найдешевший тариф “Київстар” для пенсіонерів