facebook

Обірвалося життя зірки “Скаженого весілля”, перші подробиці: “Світла пам’ять тобі, Ігоре”

Помер відомий український актор, засновник і керівник музично-драматичного циганського театру “Романс” український актор

Серце маестро зупинилося 11 травня, йому було 67 років. Про трагедію на своїй сторінці в Фейсбук повідомила Діана Попова, радник мера Києва з питань культури та розвитку культурних проектів. Причиною смерті артиста став Covid-19.

Крикунов народився в циганській родині і вже з дитинства виявляв інтерес до творчості. Юні роки провів у Таганрозі, де був худруком ансамблю “Товагеї”.

Після закінчення Щукінського училища вступив до знаменитого циганського театру “Ромен”, де був провідним актором протягом 13 років. На початку 80-х переїхав до Києва до дружини.

У 1994 році заснував свій театр “Романс”, яким керував до наших днів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Крикунов прославився, зігравши головну роль Василя у фільмі кіностудії Довженка, знятого за однойменною п’єсою Михайла Старицького “Циганка Аза” (1987) режисера Георгія Кохана. У 1991 році він знявся в ще одному фільмі Кохана “Бухта смерті”.

У 2007 році Ігорю Крикунову присвоїли звання Народний артист України.

У 2021 році він виконав роль батька нареченої у фільмі Юрія Горбунова “Скажене весілля 3”.

Українці висловлюють співчуття у зв’язку з непоправною втратою у світі кіно та театру:

“Дуже сумно… ще жити і жити!!! Вічна пам’ять талановитій людині”; “світла пам’ять тобі, Ігоре! Сумуємо!”; “Господи, яка страшна новина… Горе… Наш Ігор дорогий… Співчуття близьким”; “шокуюча звістка… Господи…! Царство Небесне Вам, Ігор Миколайович…”; “Співчуття родині. Велика втрата. В це неможливо повірити “; “Ігор… Вічна пам’ять… Як боляче (((“; “О Боже, який жах… (((Світла і вічна пам’ять, чудовій людині!”; “Ну як же так!”.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Обірвалося життя зірки “Скаженого весілля”, перші подробиці: “Світла пам’ять тобі, Ігоре”