facebook

Дослідження: сварки з дружиною сприяють збереженню здоров’я чоловіка

Звичайно, багато хто з чоловіків скажуть, що їм не пощастило з дружиною, якщо та постійно пилить їх. Але в цьому немає нічого страшного: у кожного в житті свої складності і кожному доводиться чимось розплачуватися в обмін на порятунок від самотності. Іншими словами, якщо у вас сварлива дружина, ви не кидаєте її, а вчитесь з нею миритися.

Дослідження: сварки з дружиною сприяють збереженню здоров'я чоловіка

Безсумнівно, в якісь моменти обидва будуть втомлюватися від сварок. Але це не погано!

В Університеті штату Мічиган провели дослідження, яке доводить, що сварки з дружиною навіть дуже корисні для здоров’я.

Це звучить як жарт, але це реально. Дослідження показує, що чоловіки зі сварливою дружиною мають більш низький ризик розвитку діабету або серцевих захворювань.

Чому так?

Жінка, яка не цікавиться вашим життям, ніколи нічого не питає, не сперечається з вами, не дзвонить вам тисячу разів на день, просто не бачить з вами майбутнього. Її влаштовують ваші стосунки, але вона знаходиться в пошуку того, хто її дійсно зацікавить.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Будьте обережні з такими жінками – вони можуть кинути вас у будь-який момент. Та, яка бореться за відносини, вступаючи з вами в дискусію або запеклу суперечку, насправді хоче бути з вами.

Якщо її зусилля ні до чого не приведуть, рано чи пізно вона припинить боротьбу за відносини і покине вас.

Коли дружина стежить за харчуванням і звичками чоловіка, ризик розвитку діабету у нього знижується. З іншого боку, якщо у нього вже є діабет, тоді захворювання буде під невсипущим контролем.

Сварка – не завжди ознака поганого характеру. Вона може свідчити про те, що у вашому житті є надійний і щирий партнер, якого потрібно утримати будь-яким способом.

Всього в дослідженні брали участь 1228 подружніх пар у віці 57-85 років, за якими вчені спостерігали протягом 5 років. Цікаво, що з роками кількість конфліктів йшло на спад!

Так що, можливо, вам потрібно всього лише потерпіти…

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Дослідження: сварки з дружиною сприяють збереженню здоров’я чоловіка