facebook

“Назвала мене рaгyлихoю! Я взагалі хoчу знайти всіх”: Фреймут вперше прокоментувала скaндал в Києві

Відома українська телеведуча та молода мама Ольга Фреймут підтвердила, що і справді відвідувала своїх кривдників, які залишали невтішні коментарі в соцмережах.

Вона вперше прокоментувала скандал в Києві. При цьому пояснила свої візити лише новим випуском програми.

“Це було у рамках моєї нової програми, яка скоро з’явиться. Так я до неї готуюся. Вирішила подивитися в обличчя тим, хто про мене погано пише. Мені було дуже цікаво дізнатися, хто ці люди. Як виявилося, в більшості своїй це мешканки бідних районів. Їх офіси, про які вони пишуть в Інтернеті, – невеликі квартири. Тому я б усім порадила ніколи не ображатися на таких ось злостивців, тому що часто це нещасні люди. Але я приходжу до них, щоб подати їм руку, обійняти і сказати: “Хейтер, я вас люблю!” – сказала Фреймут.

При цьому телеведуча стверджує, що не тримає зла на цих людей.

“Абсолютно! Це не агресивний похід з розбірками. Я всім таким “письменникам” хочу сказати, що їх люблю. Я приходжу поговорити, запитати, чому вони так думають. Наприклад, одна з них назвала мене “рaгyлихою”. Я чесно запитала: “Чому?”– розповіла Фреймут.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

При цьому вона похвалилася, що шукати своїх критиків стало для неї “ноу-хау”, адже знайти анонімів досить складно.

“Я взагалі хочу знайти всіх хейтерів. Хочу зробити так, щоб в Україні перестали писати погано один про одного. Почали жити в мирі та добрі. Тому це тільки початок великого руху. Але його фінальна нота – мажорна. І це найголовніше!” – сказала телеведуча.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Назвала мене рaгyлихoю! Я взагалі хoчу знайти всіх”: Фреймут вперше прокоментувала скaндал в Києві