facebook

Українці виграли в Польщі чемпіонат світу з пляжного волейболу серед глухих

Чемпіонат світу з пляжного волейболу серед глухих, який проходив у польському місті Сулеюв (Лодзьке воєводство), виграли спортсмени з України.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на офіційну Facebook-сторінку турніру, у чемпіонаті світу взяли участь представники та представниці 11 країн світу: Польщі, України, Литви, Ірану, Естонії, Японії, Росії, Німеччини, Австрії, Чехії та Італії.

Чемпіонками світу серед жінок стали українки Ганна Затилкіна та Юлія Черненко. Цікаво, що у фінальному поєдинку вони переграли (2:0) ще одну українську пару пляжних волейболісток – Юлію Ярошевську та Софію Яцкову. Бронзові медалі у жіночих змаганнях дісталися команді Литви.

Серед чоловіків тріумфували українці Микола Цапкаленко та Олександр Полторацький. У фіналі турніру вони перемогли (2:0) суперників з Росії. Третіми стали спортсмени з Чехії.