facebook

Сиротами залишилися двоє маленьких синочків: на одному з підприємств Львівщини трагічно загинув 24-річний працівник (ФОТО)

У суботу, 4 вересня, у Червонограді під час роботи на підприємстві трагічно загинув 24-річний Василь Доскіч. Чоловіка вбило струмом. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство (з позначкою «нещасний випадок»). Інформацію про цей випадок підтвердила інспекторка сектору моніторингу Червоноградського відділу поліції Оксана Козачок.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

У поліції повідомили, що загиблий працював різноробочим на підприємстві «Львівська генерація». За даними YouControl, підприємство займається вирощуванням різних сезонних культур, зокрема, соняшникового насіння. Керівницею ТОВ «Львівська генерація» є Тетяна Бакланова.

У коментарі Тетяна Бакланова заперечила, що Василь Доскіч був її працівником, наголосивши, що він працював у компанії її чоловіка Олександра Бакланова – «Еко-промтех». Що саме трапилося на підприємстві і яку роботу виконував загиблий Василь Доскіч, жінка не розповідає. «Я не знаю як саме він загинув. Йде розслідування. Я не можу надавати жодної інформації», – сказала Тетяна Бакланова.

Загиблому Василеві Доскічу було 24 роки, у нього залишилася молода дружина і двоє маленьких синів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Сиротами залишилися двоє маленьких синочків: на одному з підприємств Львівщини трагічно загинув 24-річний працівник (ФОТО)