facebook

Маленьке янголятко стало жертвою Covid-19: померла дівчинка, якій був 21 день.

Від COVID-19 померла новонароджена дівчинка: дитина прожила всього три тижні

У Києві дівчинка, якій виповнився 21 день, померла внаслідок COVID-19. Малятко потрапило в лікарню у важкому стані через 15 днів після народження.

Трагедія сталася в Київській дитячій інфекційній лікарні 2 вересня. Як пише “Українська правда. Життя”, дитина стала наймолодшою жертвою пандемії в країні.

Швидка забрала дівчинку до лікарні з дому 27 серпня. Відомо, що у матері новонародженої також був діагностований коронавірус. Вона заразилася через тиждень після виписки з пологового будинку.

Уже на п’ятий день хвороби (під час надходження до медзакладу) у дитини були задишка, підвищення температури тіла й інтоксикація. Крім того, у маленької пацієнтки спостерігався важкий респіраторний дистрес-синдром, до її крові не надходив кисень через легені.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Дитина прибула з явищами дихальної недостатності”, – зазначила головна лікарка закладу Тетяна Камінська.

Дівчинка потрапила до відділення анестезіології інтенсивної терапії. У перший же день лікарі інтубувати малятко і під’єднали до апарата штучної вентиляції легенів.

За словами Камінської, незважаючи на всі зусилля, стан немовляти прогресивно погіршувався. У підсумку хвора померла в лікарні.

Інші деталі лікування маленької пацієнтки головлікарка розкривати відмовилася.

Відомо, що в столичній дитячій інфекційній лікарні за півтора року допомогу отримали 500 дітей із діагнозом COVID-19.

“У всіх був нетяжкий перебіг хвороби. Це у нас перший летальний випадок від COVID-19”, – зазначила Камінська.

Станом на середу, 8 вересня, в установі лікувалися 40 інфікованих дітей. За даними медиків, восени кількість госпіталізованих неповнолітніх почала зростати.

Нагадаємо:

  • в Україні офіційно підтверджено вже 2 303 276 випадків коронавірусу. Протягом 7 вересня інфекцію діагностували ще у 2772 осіб, із них 254 – діти. За добу померло 60 хворих, видужали 1411 осіб.
  • Від початку кампанії вакцинації в країні зробили 10 073 041 щеплення від COVID-19.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Маленьке янголятко стало жертвою Covid-19: померла дівчинка, якій був 21 день.