facebook

На Тернопільщині жінка звернулася до суду, бо її племінник не хотів ходити в церкву УПЦ МП

Тернопільський суд розглянув скаргу жінки, яка примушувала племінника ходити в церкву УПЦ МП.

Як інформує “Доба”, племінник зазначив, що в їхній сім’ї часті суперечки на релігійному підгрунті У Шумську Тернопільської області суд розглянув справу чоловіка, який вилаяв тітку та погрожував побиттям за те, що вона примушувала його відвідувати церкву Московського патріархату. Жінка після сварки викликала поліцію і написала на родича заяву про погрози.

Після відібраних усіх показів та свідчень правоохоронці справу передали до суду в Шумську. А 26 серпня 2021 року суддя Шумського районного суду Тернопільської області Оксана Катерняк розглянула адміністративну справу і матеріали, які надійшли з Відділення поліції № 1 (м. Шумськ) Кременецького РВП ГУНП України в Тернопільській області.

За протоколом справи, вранці, у понеділок, 17 травня цього року, між племінником та тіткою виникла суперечка в літній кухні, де вони спільно проживали.

«17 травня 2021 року близько 06:00 громадянин вчинив відносно своєї тітки насильство в сім`ї, а саме умисні дії психологічного характеру, що полягали у висловлюванні в її сторону нецензурними словами, погрожував фізичною розправою, але реальних дій не вчиняв, внаслідок чого могла бути завдана шкода психічному здоров`ю 77-річній жінці, тим самим вчинив правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 173-2 КУпАП», – йдеться у матеріалах судової справи.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

На Тернопільщині жінка звернулася до суду, бо її племінник не хотів ходити в церкву УПЦ МП