facebook

Ведичний астролог Алакх Ніранжан передрік 4 світову війну: “Якщо ви не змінитесь, вас поховають”

Ведичний астролог закликав еліту України змінити систему світогляду

Відомий ведичний астролог Алакх Ніранжан звернувся до еліт України та попередив, що в разі, якщо зміни та реструктуризація українських еліт не відбудеться у 2024 році, то “їх поховають”.

За словами Алакха, важливо, щоб еліти мали розуміння і усвідомлення того, що потрібно змінюватися.

“Якщо Україна не буде реорганізована у 2024 році, вас поховають. Я звертаюся зараз до тих людей, які займаються зараз розвитком України, і вони розуміють це. І починають готувати ґрунт для того, щоб змінити систему і виборів, і систему керування, і систему світогляду”.
— заявив астролог.
Він також зазначив, що людина перш за все має себе усвідомлювати Людиною, та вся культура має основана бути на тому, щоб людина усвідомила свою природу та займалася своїм розвитком. На думку астролога, це і є вкладом України у загальний світовий розвиток.

Чому Україна може вплинути на весь процес – тому, що Україна стоїть на межі двох культур, об’єднавши які може дати новий погляд на розвиток Людини. Алакх заявив, що Україна може показати світові новий шлях розвитку, і тоді відпаде потреба у нових війнах.

Якщо не дати світові цей шлях, Україна “потоне” слідом за росією, світ перемістить увагу на проблему Китай-Індія, і вже там загибель людей буде на порядок більше. Якщо в цій війні загинуло пів мільйона росіян, то там буде 50 мільйонів, у співвідношенні до кількості населення.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Щодо віри в України, Алакх заявив, що основна задача України перейти від виконання інструкцій, до усвідомлення, чому так чи інакше можна або не можна вчиняти, та які наслідки цих дій будуть. НА думку астролога, Україна має дати світові нову релігію.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Ведичний астролог Алакх Ніранжан передрік 4 світову війну: “Якщо ви не змінитесь, вас поховають”