facebook

Субсидії в Україні: жителям червоної зони зроблять суттєву поблажку

Субсидії в Україні: жителям червоної зони зроблять суттєву поблажку

Держава постарається допомогти всім, хто отримує субсидію, в оплаті комунальних послуг. Про це заявила Міністр соцполітики Марина Лазебная під час прес-конференції.

Як сказала міністр, механізм нарахування субсидій буде працювати навіть при зміні цін на опалення і комунальні платежі. Після того, як в Україні посилили характер цільового призначення виплат, допомогу отримають ті громадяни, які дійсно її потребують.

На цей рік в бюджеті країни 35,2 млрд гривень закладено на виплату субсидій. Всі заявки органів соцзахисту населення повністю будуть профінансований з бюджету міністерства. Також, за словами Лазебної, Верховна Рада розгляне законопроект, який передбачає збільшення фінансування ще на 12 млрд гривень.

У разі, якщо в країні зміняться тарифи на комунальні платежі, буде збільшений обсяг субсидій. Надавати додаткові документи при цьому не потрібно. Якщо ж до цього моменту громадянин не мав субсидії, він зможе оформити її в будь-який час.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Особливі умови також будуть діяти для жителів тих регіонів, де введена червона карантинна зона. Так, на момент карантину, в цих областях на 50% будуть збільшені норми споживання основних комунальних послуг при розрахунку субсидій.

“Коли люди вимушено перебувають вдома, працюють з дому, діти вчаться дистанційно, вони споживають більше води, газу і електрики. Збільшення норм споживання відбудеться автоматично”, – розповіла Лазебная.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Субсидії в Україні: жителям червоної зони зроблять суттєву поблажку