facebook

Доведено: правильний і різноманітний раціон харчування дарує душевне благополуччя дитині

Правильне харчування просто необхідно для дитячої психіки – стверджують психологи.

Діти, які харчуються правильно, більш щасливі, мають хорошу самооцінку і менше емоційних проблем, встановили вчені.

Діти, які споживають овочі, краще ладнають з друзями і рідше стають жертвами знущань. Про це говорять спостереження Університету Гетеборга більш ніж за 7600 дітей у віці від 2 до 9 років.

Вчені дізналися, як часто діти споживали 43 типи продуктів харчування. Виявилося, у маленьких дітей є міцний зв’язок між здоровим режимом харчування і психологічним благополуччям. Через два роки після перевірки раціону харчування у маленьких учасників дослідження було менше емоційних проблем, краще будувалися відносини з іншими дітьми і була вище самооцінка.

Так, загальне благополуччя пов’язувалося з більш активним споживанням фруктів і овочів, а нормальна самооцінка – з обмеженням споживання цукру.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Фрукти і овочі, мабуть, через вміст антиоксидантів виробляли позитивний ефект. Споживання риби 2-3 рази в тиждень позитивно позначалося на самооцінці, було пов’язано з відсутністю емоційних проблем і проблем з однолітками. А споживання зелених листових овочів теж було пов’язано з хорошими відносинами з приятелями і низьким ризиком знущань.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Доведено: правильний і різноманітний раціон харчування дарує душевне благополуччя дитині