facebook

Хочете жити щасливо – правильно організовуйте своє весілля

Практична народна медицина

Хочете жити щасливо – правильно організовуйте своє весілля
Все має свій початок. Початок розмноження людства – від весілля. Тож готуймося заздалегідь до Господнього створення сім’ї.

Не зичмо нічого ніукого: ані одягу, ані взуття, ні фати, ні сукні – ніякого прокату! Все має бути нове, навіть шпилька до волосся.

• Приміщення, в якому відбувається весілля, має бути посвячене і покроплене святою водою. Все покропити – лавки, стільці, столи. Місце, де будуть сідати молоді після повернення з церкви, теж має бути покроплене свяченою водою. На шиї у молодих повинні бути хрестики. Ліжко, де будуть відпочивати молоді, має бути під пильним охоронним поглядом. Ще три дні перед весіллям воно має бути окроплене святою водою і обсипане цукром. Поруч має бути Біблія або молитвенник.

• Кімната молодих має бути висвячена, на стіні – образ Пресвятої Богородиці з Дитятком на руках. Ця кімната має бути закрита допоки молоді не підуть на відпочинок. Кімната має бути зачинена від будь-кого. Навіть матерям молодих сюди не можна заходити. А дружкам, сестрам чи братам забороняється категорично! Ключі від кімнати молодих мають бути тільки в молодих! Ні у кого більше!

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

• Сім днів ніхто не має права входити в кімнату молодих. Тоді життя молодих буде чистим, здоровим та довгим. Після семи днів можуть входити батьки. Першими входять в кімнату мужчини: батько, дідусь, брат чи дядько і мають давати молодим дари. Це хліб, яйця, сметана, мед, вино, гроші. Ці дари передавати з правої руки батьків, і в праву руку молодих. Молоді мають ставити всі дари на стіл.

• Нікому нічого не зичте! Забудьте про комісійні магазини! Бо з весільним одягом можуть забрати і ваше щасливе сімейне життя.

• Батьки молодих! Постійно внутрішньо моліться. Просіть дітям ангела-хоронителя на всі дні їхнього спільного сімейного життя.

• Молоді! Ще одна важлива пересторога. У день свого весілля не пийте горілки, ані краплі! Пийте тільки вино, бо горілка – це напій сатани, і ваше життя піде до гіркої долі.

• Категорично забороняється молодим нищити плід утроби своєї – дитину. Інакше молодих батьків постійно будуть оплакувати душі тих, кого вони знищили. Будуть також оплакані ті діти, які народилися згодом. Для життя вашої дитинки Бог все дасть, потурбується за неї. Ви її народите, виростите, це воля Божа, воля вашого Небесного Отця.

• Передайте ваше весілля і ваше життя Пресвятій Богородиці та Ісусові Христові. І все буде відмінно.

За матеріалами. Богдан Хомін. «Ключі до здоров’я».

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Хочете жити щасливо – правильно організовуйте своє весілля