facebook

У багатодітної сім’ї священика згорів будинок – потрібна допомога

У багатодітної сім’ї священика згорів будинок – потрібна допомога

У ніч на 18 листопада в селищі Маньківка на Черкащині згорів будинок багатодітної сім’ї священика 43-річного Василя Славіти. Причиною став вибух твердопаливного котла, який стався через раптове вимкнення автомату електропостачання. Від добротного будинку залишилися лише стіни. На відбудову потрібна допомога.

“О 2-й годині ночі я проснувся від задимлення в кімнаті. Збудив мерщій дружину і дітей. Найменшому нашому сину всього рік, старшим по 3, 7 і 13 років. Найстаршій дочці 19 років. Вона студентка, але приїхала додому на дистанційне навчання. Посадив їх усіх в машину, яку поставив подалі від будинку. Викликав пожежників. Сам побіг по документи і тушити котельню. Але вогонь швидко поширювався. Пожежники в цей час були на ДТП. Тому приїхали лише через 40 хвилин. Опісля прибуло ще дві пожежні”, – розповідає Gazeta.ua отець Василій.

Будинок гасили до 8-ої ранку. Згоріло все, що сім’я нажила за 21 рік.

“Ми залишилися без одягу. Зимові речі теж не встигли винести. Причиною вибуху котла стало те, що вибило автомати лічильника електроенергії. Я впродовж останніх 6 років просив поставити нам потужніший. Тоді б ніякої пожежі не трапилося, – говорить отець Василій. – Ми з дружиною і найменшим синочком живемо в літній кухні. Старших дітей приютив сусід напроти нашого двору. В нього великий будинок, виділив нам дві кімнати. Будинок хочемо відновити. Насамперед, треба поспішати з дахом, щоб стіни не розмокли. Просимо в людей будь-якої допомоги”.

Реквізити для допомоги:

картка Приватбанку: 4149 4991 4594 1363 (дочка Славіта Юлія Василівна).

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
У багатодітної сім’ї священика згорів будинок – потрібна допомога