facebook

Українці будуть врятовані! Вчора вчений Аріельського університету вийшов і заявив, що знайшов спосіб знищити ковід

ІЗРАЇЛЬСЬКІ ВЧЕНІ ЗАЯВИЛИ, ЩО ЗНАЙШЛИ СПОСІБ ЗНИЩУВАТИ КОРОНАВІРУС ЗА ДВІ СЕКУНДИ

В Ізраїлі вчені Аріельського університету розробили спосіб знищення коронавірусу та інших поліовірусів усього за дві секунди.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на Jerusalem Post.

Науковці говорять, що для знищення вірусу використовували особливу форму випромінювання з довжиною хвилі близько 3 міліметрів. Це дозволяє знищувати 99% коронавірусу та інших поліовірусів із поверхонь.

«Наша лабораторія спеціалізується на джерелах електромагнітного випромінювання», – сказав професор Моше Ейнат з Департаменту електротехніки та співавтор дослідження, нещодавно опублікованого в журналі Environmental Chemistry Letters.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Цей тип випромінювання працює в режимі міліметрових хвиль. Вони мають довжину близько трьох міліметрів. Для порівняння: випромінювання мобільного телефону має довжину хвилі близько 30 сантиметрів, а випромінювання мікрохвилі – близько 12 сантиметрів.

Хвилі міліметрового діапазону знаходять безліч застосувань. У галузі медицини попередні дослідження показали, що вони можуть бути дуже ефективними у боротьбі з пухлинами та знищенні ракових клітин. Крім того, їх можна використовувати для передачі енергії та електрики без використання дротів, а також у процесі виробництва унікальних матеріалів, наприклад, синтетичних алмазів.

Після того, як спалахнула пандемія коронавірусу, Ейнату і його команді спала на думку ідея використовувати хвилі, щоб убити вірус, і вони почали співпрацювати з доктором Габі Герлітцем, молекулярним біологом.

«Ми побачили, що радіація може вбити вірус. Не схоже, що ця технологія наразі може бути націлена на вірус у людському організмі, «але вона може бути дуже корисною для кімнат, обладнання та всіх форм поверхонь, які мають бути очищені від вірусів та коронавірусу зокрема», – сказав Гарлітц, провідний автор дослідження.

З його слів, велика перевага міліметрових хвиль полягає в тому, що вони можуть швидко дезінфікувати поверхню.

Випромінювання також дуже м’яко впливає на поверхні, не нагріваючи їх та не впливаючи на них, тому його можна використовувати на чутливих поверхнях, як-от електронне обладнання.

Вчені також спробували ту саму технологію з поліовірусом та отримали аналогічні результати.

«Ми хотіли довести, що цей метод працює з вірусами загалом», – сказав Гарлітц.

У майбутньому дослідники зосередяться на застосуванні цього методу для дезінфекції води.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Українці будуть врятовані! Вчора вчений Аріельського університету вийшов і заявив, що знайшов спосіб знищити ковід