facebook

Четверо загиблих в одній родині: троє маленьких дітей та їхня бабуся згоріли у власній хаті

Разом із мамою дітей оплакує все село.

У Чернігівській області троє маленьких дітей — 5-літні двійнята, хлопчик із дівчинкою, 4-річний братик, та їхня 48-річна бабуся згоріли у власній хаті. Трагедія трапилася напередодні в селі Браниця. Пожежу виявив господар, коли повернувся надвечір додому із заробітків.

Про подробиці лиха — 19 січня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Діти жили з бабою й дідом, їхня матір — без чоловіка. Працює в Києві на автомийці. Господар обійстя згадує: коли прийшов додому — з-під даху диміло. Вибив шибку, і звідти повалило полум’я.

Чоловік каже, якби повернувся додому на годину раніше, все могло би бути інакше.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Це село розкидане, займає величезну територію, із найближчих сусідів до погорільців метрів за сто лише літня жінка. Ймовірно, тому ніхто і не помітив диму, що валив з хати.

Полум’я приборкували шістнадцятеро вогнеборців. До села чотири пожежні просто летіли.

Господар будинку ходить, як неприкаяний. У дворі дитячі іграшки нагадують про онуків. Від хати, до якої щойно прибудували веранду та провели воду, зосталося згарище.

Матір трьох дітей, 24-річна Аліна, від горя навіть говорити не може. Востаннє бачилася з дітьми кілька днів тому. Святкували 5-річчя двійнят. Тепер із мамою дітей оплакує все село.

Односельці кажуть, що дітей у родині любили. Вони були доглянуті, хоча сім’я жила скромно і стояла на обліку в соцслужбі.

Те, що баба не догледіла онуків, односельці навіть не припускають. Імовірно, кажуть, усі вклалися на денний сон.

У рятувальників дві версії трагедії: порушення експлуатації пічного опалення або закорочення електрики.

На похорон баби з трьома онуками гроші збирають усім селом. За три тижні нового року лише на Чернігівщині в пожежі загинули 14 людей. Пожежники просять бути обачними з пічним опаленням.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Четверо загиблих в одній родині: троє маленьких дітей та їхня бабуся згоріли у власній хаті