facebook

Як зрозуміти, що переніс “Омікрон” якщо не було симптомів

Медики більшої частини країн вже попередили громадян про справжнісіньке «Омікронне цунамі». Новий штам настільки швидкий, що всього за два місяці з моменту своєї появи зумів стати головною проблемою усієї наукової спільноти. Відомо, що він уміє все, що було недоступне для його попередників: ігнорує антитіла, інфікує маленьких дітей та дає суперімунітет.

 

Понад те, заражений може навіть зрозуміти, що він перехворів. Найчастіше “омікрон” проявляється безсимптомно. Без ПЛР-тесту практично неможливо визначити, чи хвора людина на ковід або ж застудився, передає woman.ru. Назвали п’ять ознак того, що ви перехворіли на новий штам.

1. Втома Особливо це помітно тим, хто веде переважно активний спосіб життя. Якщо ви стали швидше втомлюватися під час щоденної рутини, то, швидше за все, вірус дістався і до вас. Постійна слабкість і швидка втома під час хвороби це абсолютно нормально, і через якийсь час після одужання неприємний симптом піде.

2. Тривожність чи депресивні думки Якщо вас не тішать звичні речі, не хочеться спілкуватися і виходити з дому – привід здати аналіз на антитіла. Часто перехворіли на ковід скаржаться на безпричинний сум і тугу. У деяких загострюється почуття страху та тривоги. Такі стани не варто запускати, краще відразу звернутися до фахівця, який допоможе позбавитися психосоматичних проявів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

3. Утруднене дихання Коронавірус, як і раніше, найсильніше б’є по легких і всій дихальній системі. Проблеми з диханням можуть зберігатися довгий час після одужання. Людині може бути важко зробити повноцінне подих. Також спочатку буде важко при активних фізичних навантаженнях.

4. Запаморочення Цей симптом часто пов’язують із перевтомою на роботі або недоліком повноцінного відпочинку. Однак у нинішній обстановці можна припустити, що організм людини зіткнувся із небезпечним вірусом.

5. Зміна смаків та запахів Багато перехворілих на «Омікроном» відзначають, що сильних змін не відчувають. Однак деякі продукти все ж таки можуть вам перестає подобатися, а улюблені квіти втратити звичний аромат.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Як зрозуміти, що переніс “Омікрон” якщо не було симптомів