facebook

Медики назвали явну ознаку штаму Омікрон, яка проявляється вночі

Південноафриканські лікарі, які лікують інфікованих пацієнтів, надають корисні підказки.

Хоча ВООЗ припустила, що омікрон має «підвищений ризик повторного зараження», первісні дані також свідчать про те, що він може викликати легше захворювання, ніж штам Delta, який нині поширюється Європою.

Медики у всьому світі чекають на дані для оцінки загрози нового варіанту Omicron, і перші індикатори обнадіюють. Південноафриканські лікарі, які лікують інфікованих пацієнтів, надають корисні підказки. За словами одного лікаря, уночі з’являється цікавий симптом. Про це пише Еxpress.

На брифінгу, скликаному Міністерством охорони здоров’я ПАР, лікар загальної практики Унбен Піллей перерахував симптоми, про які повідомляють пацієнти з омікроном.

Згідно з документом, уночі може з’явитися одна явна ознака. За його словами, у пацієнтів спостерігається “нічна пітливість”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Нічна пітливість – це коли ви так сильно потієте, що нічний одяг і постільна білизна наскрізь промокли, хоча там, де ви спите, прохолодно.

Доктор Піллей також сказав, що він бачить пацієнтів із сухим кашлем, лихоманкою та «сильними болями в тілі».

Він додав, що вакциновані люди, як правило, почуваються «набагато краще».

Хоча в даний час даних мало, є ознаки того, що нинішні вакцини забезпечать деякий захист від варіанту Омікрон.

Ранні дані показують, що ревакцинальні уколи проти COVID-19 насправді забезпечують додатковий рівень захисту від хвороби.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Медики назвали явну ознаку штаму Омікрон, яка проявляється вночі