facebook

Вчинок українського спортсмена на Олімпіаді-2022 викликав істерику у Держдумі

Вчинок українського спортсмена на Олімпіаді-2022 викликав істерику у Держдумі

Депутат Державної думи Російської Федерації Віталій Мілонов різко відреагував на рішення українського секелетоніста Владислава Гераскевича після свого заїзду на Олімпіаді-2022 у Китаї показати плакати з написом “No War in Ukraine” (“Нi війні в Україні”). Цей вчинок нашого співвітчизника викликав справжню істерику у російського парламентаря.

Коментуючи ситуацію, Мілонов заявив, що 23-річного киянина необхідно усунути від Олімпійських ігор-2022.

“Мені здається, що український спортсмен послухав чергову маячню Зеленського і злякався чогось. Спорт має бути поза політикою! Звичайно, його треба усунути від Олімпіади, бо він порушив жорстке правило проведення Олімпійських ігор. Робіть свої заяви де завгодно, але не там, де проводяться спортивні заходи, і спортсмени змагаються не за політичним принципом, а за спортивним”, – цитує Мілонова Mtaratings.ru.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Російський депутат вважає, що глядачі дивляться Олімпіаду заради спорту, а не “щоб оцінювати образливі чи необразливі заяви”.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Гераскевич після третього заїзду на Олімпіаді-2022 у Китаї вийшов на трасу з плакатом, на якому на синьо-жовтому фоні було написано заклик не розпочинати війну в Україні.

Спортсмен повернувся до телекамер та фотооб’єктивів у різні боки, щоб усі могли розглянути напис.

Пояснюючи свою акцію, український атлет заявив, що тут не було жодної політики. Владислав сакцентував, що він за мир у країні і як і всі ніхто не хоче війни.

“Я дуже боюся війни, як будь-яка нормальна людина, я не хочу її. Це моя позиція”, – сказав Гераскевич.

Пізніше Міжнародний олімпійський комітет (МОК) зробив офіційну заяву щодо цього вчинку українського скелетоніста.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Вчинок українського спортсмена на Олімпіаді-2022 викликав істерику у Держдумі