facebook

“Лютий біль і втома чи тремтіння та лихоманка, як упізнати ознаки фатальної біди”: медики про штами “Омікрон” і “Дельта”

Штам “Омікрон” завдає чергових ударів медичній системі України, стрімко поширюючись нашою країною. Недуга почала протікати значно важче у молодих людей, також масово хворіють люди, які вже раніше потерпали через коронавірус. Лікарі закликають не нехтувати своїм здоров’ям і дотримуватися рекомендацій медиків.

Також Україною продовжує циркулювати ще й штам “Дельта”, наслідки інфікування яким можуть бути дійсно руйнівними. Саме тому необхідно вчасно робити тести і не перевантажувати організм після появи симптомів.

Як інформує “Громадське”, за даними МОЗ, наразі у кожного п’ятого хворого на виявляють штам “Омікрон”, тому незабаром новий штам цілковито витіснить “Дельту”.

Якщо якась умовна людина заражається штамом “Омікрон”, то у неї з’являється у 73% випадків виявляють нежить, у 67,5% — головний біль, у 63,5% — утому. Також у 60% випадків спостерігається чхання та біль у горлі.

Водночас науковці не виявили суттєвої відмінності від симптомів «Дельти». У заражених цим штамом разом із вищезазначеними симптомами також спостерігається кашель (43,5%), хриплий голос (35,7%), озноб чи тремтіння (30%), лихоманка (29,4%), втрата чи спотворення нюху та/або смаку (23,7%).

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Для «Омікрону» характерні віддалені наслідки, наприклад неврологічні розлади, у нього короткий інкубаційний період – не більше 3 днів. І цей штам так само призводить до смертей від ускладнень.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Лютий біль і втома чи тремтіння та лихоманка, як упізнати ознаки фатальної біди”: медики про штами “Омікрон” і “Дельта”