facebook

Можливе вторгнення РФ до України: Шкарлет розповів чи буде призупинення навчання

Можливе вторгнення РФ до України: Шкарлет розповів чи буде призупинення навчання

Загроза вторгнення Росії до України наразі не має позначитись на навчанні. Жодних рішень про призупинення занять не ухвалювалось.

Єдине, що впливає зараз на формат навчання – це епідситуація. Про це написав у своєму Telegram-каналі міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, коментуючи чутки про нібити призупинення роботи закладів освіти.

Як зазначив міністр, останнім часом у соцмережах та ЗМІ ширяться повідомлення про нібито призупинення навчання через загрозу вторгнення РФ до України.

Однак, наголосив Шкарлет, це – дезінформація, яка лише провокує паніку.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Наголошую, що заклади освіти, як і раніше, продовжують свою роботу у звичному режимі, освітній процес триває і ніяких рішень про його призупинення немає!”, – зазначив міністр.

Він уточнив, що формат навчання в різних регіонах залежить винятково від рівня епіднебезпеки.

“Хочу закликати кожного зберігати спокій та тверезо аналізувати все, що лунає сьогодні в інформаційному просторі нашої країни та за її межами”, – закликав Шкарлет освітян, науковців, школярів та їхніх батьків, а також студентів.

Очільник МОН навів і список офіційних джерел, інформації яких можна довіряти, зокрема, це:

  • Генштаб ЗСУ;
  • Міноборони;
  • Уряд;
  • Офіс президента.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, батьки вихованців дитячих садочків та школярів почали отримувати від адміністрацій закладів вказівки щодо підготовки на випадок вторгнення РФ, і зазвичай ці вказівки різні. Однак кожній родині, школі та садочку варто мати свій план дій, і вже тренуватись його виконувати.

Інструктор з фізичної безпеки Олексій Павлійчук, зокрема, порадив з членами родини домовитися заздалегідь – де вони мають зустрітися у разі НС, оскільки може не бути зв’язку, електрики, сяде телефон тощо.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Можливе вторгнення РФ до України: Шкарлет розповів чи буде призупинення навчання