facebook

“Може вбити значно більше людей, шансів немає навіть у вакцинованих”: медики нажахані новою мутацією штаму “Омікрон”

Смертоносний штам “Омікрон”, який охопив всі країни світу і характерний своєю підвищеною заразністю, продовжує мутувати. Його нова мутація стане ще небезпечнішою. На думку медиків, через зміни вірусу від ковіду почне помирати значно більше людей. Навіть вакциновані люди будуть в групі ризику, адже нова мутація є значно досконалішою за штами “Дельта” та “Омікрон”.

Мутацію виявили денські вчені і назвали її H78Y, виявили мутований вірус у білку ORF3a, що відповідає за запальні процеси у клітинах хворого, пише ТСН. На думку фахівців, новий варіант штаму BA.2, що також називається стелс-омікроном, може бути ще заразнішим, ніж попередні версії вірусу, навіть для вакцинованих. Крім того, багато ПЛР-тестів не здатні його виявити.

До речі, наразі у Данії близько 24% хворих припадає саме на BA.2.

Раніше британській вчені попередили, що наступний штам COVID-19 може вбити набагато більше людей і мати більш виявлену патогенність, ніж “Дельта” або “Омікрон”.

Наприкінці листопада у Південній Африці виявили новий штам коронавірусу, який назвали “Омікрон”. ВООЗ одразу ж внесла його до категорії небезпечних разом зі штамами “Альфа”, “Бета”, “Гамма” та “Дельта”. Усе через велику кількість мутацій, їх близько 50.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
“Може вбити значно більше людей, шансів немає навіть у вакцинованих”: медики нажахані новою мутацією штаму “Омікрон”