facebook

Дві тривожні ознаки на тілі, які сигналізують про рак

Ознаки того, що людина має лейкемію, можуть проявлятися різними способами

Два попереджувальні знаки на шкірі можуть бути ознаками того, що організм захворів на рак.

Про це повідомляє Express.

Ознаки раку
Експерти попереджають, що затримки, викликані коронавірусними збоями, можуть тривати роками, що може призвести до більш суворих прогнозів для пацієнтів. Прагнучи пом’якшити вплив пандемії на кількість онкозахворювань, органи охорони здоров’я активізують зусилля для підвищення обізнаності про попереджувальні ознаки раку. Симптомами, які найчастіше асоціюються з раком, є незрозуміла втома і різкі зміни маси тіла. Однак на шкірі можуть бути помітні дві тривожні ознаки раку крові.

Лейкемія зʼявляється у людей часто досить швидко.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Більшість симптомів гострого лейкемії викликані лейкозними клітинами, які заповнюють кістковий мозок. Це означає, що здорові клітини крові не переміщуються в кров, як зазвичай”, – розповідають лікарі.

Ознаки того, що людина має захворювання раку крові, можуть проявлятися різними способами. Найпоширеніші, як правило, включають різкі зміни ваги, поряд з набряком лімфатичних вузлів або збільшенням печінки. Можуть виникати повторні носові кровотечі, оскільки клітини кісткового мозку перешкоджають виробленню клітин, що згортають кров.

Але також повідомлялося про синці та висипання, пов’язані з раком крові. Вони зазвичай починаються як червоні плями, які змінюють колір і з часом темніють.

Висипання часто з’являються у вигляді скупчень крихітних плям або більших плям. На світлій шкірі вони зазвичай виглядають червоними або фіолетовими. Якщо натиснути на них, петехії і пурпура не зникають.

Як запобігти раку крові
Фактори, які впливають на ризик захворювання, можуть включати:

вплив хімічних речовин або радіації,
велика кількість ракових захворювань є результатом етнічної приналежності, статі та віку.
Однак, на відміну від інших видів злоякісних новоутворень, зміни способу життя, такі як дієта, мало впливають на ризик розвитку раку крові. А регулярні фізичні вправи та правильне харчування можуть допомогти запобігти іншим формам раку.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Дві тривожні ознаки на тілі, які сигналізують про рак