facebook

“Догрався”: Радикалу Ляшку прийшов кінець, у Зеленського озвучили вирок скандальному політику

«Радикальна партія» Олега Ляшка більше не отримає державного фінансування.

Депутати Верховної Ради проголосували за скорочення державного фінансування партій, які набрали менше 5% голосів на виборах до Парламенту. Запропоновані президентом Володимиром Зеленським зміни до Закону “Про політичні партії в Україні” скасовують державне фінансування для тих партій, які на парламентських виборах не змогли набрати більше 5% голосів виборців.

Таким чином партія Олега Ляшка не буде фінансуватися з державного бюджету. При цьому, в разі якщо б закон не був змінений, Ляшко міг розраховувати на отримання з бюджету близько 40 млн гривень. За українським законодавством в більш ранньому варіанті, фінансування з державного бюджету отримували партії, які набирали 2% голосів на виборах. Партія Ляшка набрала трохи більше 4%.

До слова, до Державного бюджету України конфіскують майже 150 тисяч гривень внесків, які були перераховані на підтримку ВО “Батьківщина”, і 100 тисяч гривень допомоги для “Радикальної партії Олега Ляшка”.

Кошти будуть конфісковані через порушення законодавства особами, які їх перераховували, повідомили в прес-службі Національного агентства з питань запобігання корупції.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“До держбюджету конфіскують 148,9 тис гривень внесків на підтримку” ВО “Батьківщина” і 100 тис. гривень допомоги для “Радикальної партії Олега Ляшка”. За порушення встановленого законом порядку надання внесків на підтримку політичної партії визнані винними двоє громадян, які притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу та конфіскації сум внесків до Державного бюджету України“, – йдеться в повідомленні.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Догрався”: Радикалу Ляшку прийшов кінець, у Зеленського озвучили вирок скандальному політику