facebook

Рада вводить кримінальну відповідальність за фото- та відеозйомку переміщень ЗСУ

Верховна Рада вводить кримінальну відповідальність за фото- та відеозйомку переміщень ЗСУ.

Про це народний депутат від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко повідомив у своєму телеграмі, інформує Цензор.НЕТ.

Зокрема Кримінальний кодекс доповнюється Статтею 114-2: Несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану.

1. Поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, у тому числі про її переміщення територією України, якщо така інформація не розміщувалася у відкритому доступі Генеральним штабом Збройних Сил України чи Міністерством оборони України або у офіційних джерелах відповідних відомств країн-партнерів, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану, – карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

2. Поширення інформації про переміщення, рух або розташування Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, за можливості їх ідентифікації на місцевості, якщо такаінформація не розміщувалася у відкритому доступі Генеральним штабом Збройних Сил України, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану, – карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені за попередньою змовою групою осіб або з корисливих мотивів, або з метою надання такої інформації державі, що здійснює збройну агресію проти України чи незаконним збройним формуванням, або якщо вони спричинили тяжкі наслідки, – караються позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років”.

Раніше в ОП закликали українців не оприлюднювати фото і відео наслідків бомбардувань, бо “проблема вже кричуща”.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Рада вводить кримінальну відповідальність за фото- та відеозйомку переміщень ЗСУ