facebook

Як німці укомплектовували російську армію, а Україні висловлювали занепокоєння і сильне занепокоєння

Україна вчергове вислуховує від Німеччини миротворчі повчання, занепокоєння щодо цькування «хороших рускіх» і затримку озброєння чи злочинне затягування часу. Лицемірство Ангели Меркель ми обговорили давно, коли виявилося, що саме з її вказівки за ці 8 років ми не отримували збройної допомоги від НАТО.


Теперішня ситуація могла б не виявитися, якби не наші чудові військові.

Позаминулого тижня українські військові захопили чергову партію російської техніки (броньований автомобіль Тигр, зенітний комплекс Панцир) – а в ній деталі німецької компанії Bosch! Нагадаємо, що експорт товарів подвійного використання в Росію було заборонено Євросоюзом ще 2014 року в рамках санкцій за окупацію українського Криму.

І що тут почалося! Пише міністр МЗС Кулеба в Фейсбук:

«…За декілька днів я вийшов в ефір найбільшого німецького ток-шоу Anne Will. На цьому конкретному прикладі розказав 4 млн глядачів про те, як роками німецькі технології допомагали будувати російську воєнну машину, яка нині веде варварську загарбницьку війну проти українського народу.

Звинувачення спричинило землетрус в німецьких медіа. Компанія відреагувала та повідомила, що всі їхні контракти з російською стороною прямо забороняли використання деталей з будь-якою військовою, а не цивільною метою. Тобто росіяни, в притаманній манері, незаконно встановили деталі на військову техніку.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Тим часом скандал в Німеччині за сприяння дипломатів і журналістів розрісся до масштабів урядового розслідування.

Сьогодні ми отримали конкретний результат, який ще більше ослабить російську армію та економіку.

Bosch офіційно оголосив: «Через ознаки того, що продукція Bosch – усупереч місцевим договірним угодам – могла використовуватися в нецивільних цілях, ми припинили постачання компонентів для вантажівок до Росії та російським клієнтам». Крім того, очікується повна зупинка виробництва на російських заводах, зокрема заводі побутових товарів у Санкт-Петербурзі».

Фото скрін.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Як німці укомплектовували російську армію, а Україні висловлювали занепокоєння і сильне занепокоєння