facebook

Як загине Путін і коли Україна переможе Росію: астрологиня озвучила прогноз та назвала терміни

Україна переможе у війні з Росією, але бойові дії можуть затягнутися до кінця року – періоди перемир’я чергуватимуться з новими загостреннями. На президента Росії Володимира Путіна чекає смерть, але є кілька сценаріїв.

Про це заявила авторка каналу Irina Astrology Horoscope. За словами астрологині, глава Кремля ще поплатиться за агресію проти України.

“Є два варіанти. Перший – насильницька смерть, тобто його можуть застрелити, отруїти або перекрити повітря в бункері. Дуже велика ймовірність цього – весна-літо 2022-го. Однак якщо ні в кого не вистачить сміливості цього зробити, то він помре своєю смертю від якихось хвороб, можливо, від онкології, наприкінці 2023 року. Навіть за найпозитивніших розкладів йому залишився рік-півтора”, – зазначила вона.

Астрологиня прогнозує, що у квітні Україна та Росія укладуть мирну угоду, але вона викличе велике незадоволення у громадськості, адже можливі територіальні поступки. Договір не зупинить війну повністю, а переведе її у “гібридну” фазу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Російська Федерація цього місяця відчує весь тягар втрат в Україні, крім того, посилиться санкційний тиск на країну. Коридор затемнень кінця квітня та початку травня принесе великі проблеми Росії, аж до відокремлення територій. Однак про Донбас та Крим не йдеться – “спалахи” будуть в інших регіонах.

Кремль у період із кінця квітня і весь травень буде у відчаї, що може штовхнути його на розв’язання глобальної війни, що тільки прискорить кінець Росії. Якщо Путін зважиться на застосування ядерної зброї, то використає її не проти України, а атакує інші країни, можливо США як потенційного супротивника.

За словами астрологині, найважчим часом для України стануть серпень-вересень 2022-го – почнеться економічна криза, яка дуже сильно вдарить по кишенях громадян, також можливе відновлення бойових дій.

У листопаді та грудні ситуація кардинально зміниться – Україна може повернути Крим та Донбас, почнуться виплати репарацій.

“І з цього часу ми ставатимемо на рейки: відбудовуватимемо, підніматимемо економіку. Особливо хорошим для України буде літо 2023-го. Україна буде прийнята в ЄС і, можливо, її навіть приймуть у НАТО, незважаючи на можливі підписані домовленості… Ми будемо символом свободи в усьому світі. Тому що Україна за це боролася”, – підсумувала астрологиня.

 

Як повідомляв OBOZREVATEL, астрологиня Наталія Нестеренко заявила, що війна в Україні покладе край режиму президента Росії Володимира Путіна, але самі бойові дії можуть затягнутися.

Крім того, відомий французький провидець Нострадамус передбачав велику війну в Європі в 2022 році, але спочатку вважалося, що вона стосуватиметься Парижа. Після початку вторгнення Росії в Україну пророцтва провидця переглянули.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Як загине Путін і коли Україна переможе Росію: астрологиня озвучила прогноз та назвала терміни