facebook

ПОВНИЙ МІСЯЦЬ 28 ЧЕРВНЯ: ЩО НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА РОБИТИ

28 червня 2018 року, о 7:50 ранку четверга за київським часом, відбудеться повний місяць. Саме в цей період, за різними спостереженнями, зростає кількість вbuвbтв і нещасних випадків.

Вважається, що в повний місяць в психіатричні лікарні потрапляє найбільше пацієнтів, в пологових будинках також чимало роботи, а хірургам доводиться проводити як ніколи багато складних і небезпечних операцій.

Крім цього, збільшується кількість аварій. Для наших предків повний місяць вважалося періодом активності перевертнів і нечистої сили.

Що не можна робити в повний місяць 28 червня

Не варто вживати алкоголь, так як в цей час його дія на людину набагато сильніше, ніж в інші дні.

Не давайте собі витрачати великі суми грошей, інакше після ви виявите, що купили абсолютно не потрібну річ, яка не так вже й була потрібна вам.

Також не рекомендується в повний місяць давати в борг або брати кредит.

Вкрай не рекомендується з’ясовувати стосунки з оточуючими, особливо з близькими людьми.

Повний місяць 28 червня 2018 року: як може вплинути на людину

Повний місяць активізує наші почуття, емоції, сексуальність і все, пов’язане з чуттєвістю, але відтісняє на другий план інтелект і холодний розум.

За словами фахівців, повний Місяць в повній мірі вивільняє творчі сили людини, дає прилив енергії, загострює емоційне сприйняття та інтуїцію.

Для активних і креативних людей цей період може стати дуже плідним — вони знаходять здатність з легкістю вирішувати складні проблеми і знаходити нетривіальні рішення.

В повний місяць також рекомендується призначати брифінги, конференції та презентації.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
ПОВНИЙ МІСЯЦЬ 28 ЧЕРВНЯ: ЩО НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА РОБИТИ