facebook

Як швидко схуднути за допомогою велосипеда

Велосипед як засіб пересування все активніше входить в життя багатьох.

Велосипед як засіб пересування все активніше входить в життя багатьох. Однак, не всі знають, що крім своєї транспортної функції, він ще є і чудовим тренажером. У світі існує велика кількість швидких і ефективних способів не просто спалити зайві калорії за допомогою байка, але і отримати найменший м’язовий рельєф. Як? Зараз ми розповімо про декілька найбільш вражаючих вправ.

Прогулянка перед сніданком

Візьміть за правило виїздити на коротку прогулянку перед сніданком, хвилин за 20. Недавнє дослідження, опубліковане в Журналі прикладної фізіології, показало, що жир спалюється набагато швидше, коли ви голодні. Проста ранкова поїздка здатна спалювати до 2000 калорій в тиждень — і, що більш важливо, вона запустить механізм прискорення метаболізму. Цей трюк використовують професійні гонщики, готуючись до туру.

Інтенсивний спорт

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Поняття інтервальних навантажень дійсно і для велосипедних заїздів. Спробуйте чергувати неспішну їзду з максимальними прискореннями: це налаштує ваш організм на більш активне спалювання жиру.

Позашляховик

Всього одна година заїзду по бездоріжжю спалює на 600 калорій більше, ніж поїздка по зручній трасі. Крім того, бездоріжжя примушує працювати все тіло: корпус змушений постійно перебувати в напрузі, щоб фіксувати ваше положення в просторі, м’язи рук і ніг отримують постійне навантаження і теж не розслабляються.

Вирушаємо в гори

Звичайно, мало кому подобається забиратися на велосипеді в гору. Це важке заняття, що підключає до роботи всі системи організму, включаючи серцево-судинну. Зате і плюсів таке тренування приносить чимало: виділяйте пару днів в тиждень на хілл-райдінг і побачите результат вже через місяць.

Їжа на ходу

Ви можете витратити весь день, подорожуючи на велосипеді. Організму, безумовно, знадобиться енергія — так отримайте її не шкідливою і важкою їжею, а легкою, корисною! Приміром, велосипедисту буде комфортно з’їсти поживний батончик з мюслі, банан або випити протеїновий коктейль.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Як швидко схуднути за допомогою велосипеда