facebook

Армія Лукашенка наступатиме, але не на Україну

Армія Лукашенка наступатиме, але не на Україну

Усі українці з нетерпінням чекають двох подій: перемоги у війні та смерті кремлівського диктатора володимира путіна. Останнє може статися вже цього року, оскільки, за натальною картою президента Росії, це його останній соляр. Однак розслаблятися ще рано, оскільки за час, що залишився у путіна, може зважитися виконати свою давню мрію – застосувати ядерну зброю.

Що чекає на путіна найближчим часом і коли диктатор помре? Які дати є сприятливими для контрнаступу ЗСУ на всіх напрямках фронту? Про це в ефірі Апостроф TV розповів відомий астролог ВЛАД РОСС.

– Чого чекати українцям та Збройним силам України найближчого місяця?

– Я завжди казав, що найбільш напруженим періодом буде червень, оскільки саме цього місяця дві планети, пов’язані з вогненебезпечністю, з війною, особливо Марс, перебувають у знаку війни – Овні. Звичайно, якісь переговори вести у цей час, починати якісь ситуації, пов’язані з тим, що схоже на Мінськ-3, про що, напевно, дуже серйозно просили і Шольц, і Макрон, коли приїжджали до Києва…

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Насправді цей час не переговорів, а війни і запеклих ситуацій. Це час, коли справді дві озброєні армії просто одна на одну настільки нападають, що потім від них можуть залишитися лише запчастини. Для Заходу це, напевно, найкращий час спостерігати, яка гнітюча ситуація складається в російській армії та яка – в українській армії.

Так, звичайно ж, хочеться перемоги, хочеться перелому війни, який може настати не у червні, а у липні. Але Захід мало що робить для цього. Насправді дуже мало. Замість того, щоб поставити по ленд-лізу 50-100% тих озброєнь, які вони повинні поставити, у червні максимум надійшло 10%. Звісно, з такими ситуаціями дуже складно.

Найголовніше – треба скинути володимира путіна, який перебуває при владі у російській федерації. Тоді взагалі все скінчиться. Дорогі друзі, 16 липня – це найкращий час для початку повалення путіна. Марс – планета вбивства, повалення та ліквідації володимира путіна –12 входить у натальній карті гороскопу росії у Дім влади. Тому, дорогі друзі, друга половина липня та серпень – це просто чудовий час для повалення цієї тварюки. Я по-іншому не можу навіть висловитись. Просто щур, загнаний у кут, який усім розмахує причиндаллям під назвою ядерна ракета та атомна зброя. Тому нам навіть Захід і навіть Байден не хоче надавати ту зброю, яку за ленд-лізом вони повинні нам надати.

Тому, звичайно, фронт одразу прорветься після 16 липня, коли будуть надані всі можливості для повалення та палацового перевороту у Москві. Після палацового перевороту у Москві все піде іншим руслом, російської федерації взагалі не буде. Років за 10 взагалі забудуть про те, що була така країна.

Ось до чого володимир путін довів свою країну. Замість, як він каже, Петра I і “ми забираємо своє” російська федерація перестане існувати. Але Захід не хоче цього чомусь. Захід не хоче розвалу Російської Федерації. Вони думають, що кожна з цих країн, наприклад, Уральська республіка, матиме атомну бомбу. Але я так не думаю. Свого часу вони боялися розвалу Радянського Союзу з тієї самої причини. Тому ми тепер не можемо захищатись, атомної зброї немає в Україні.

Звичайно, хороші нотки взаємодії та перелому у війні будуть наприкінці липня – на початку серпня. Особливо, коли Марс з’єднається з Ураном. Уран перевертає все у світі. Це планета, яка на своїй орбіті перебуває на боці, вона все перевертає. Єдина у своєму роді планета у Сонячній системі. А Марс – це планета війни. І ось вони сходяться 1 серпня разом ще й з кармічним висхідним вузлом Раху, який справді говорить про те, що білі починають, але програють.

Зрештою, все зміниться саме 1 серпня. Але є дуже велика небезпека того, що потім путін може застосувати ядерну зброю. Це та людина, яка завжди мріяла запустити атомну бомбу. Читайте Нострадамуса. 10 центурія 72 катрен, де він пише, що цар жаху спуститься з неба. Рік 1999-й. Саме тоді відбувалося дуже страшне затемнення 11 серпня. Він говорив про сьомий місяць. За новим стилем це восьмий місяць – серпень. Саме тоді Єльцин призначив наступником путіна. Цар жаху спуститься з неба – це так. Сам великий Нострадамус пророкував атомну бомбу. У тому, що путін її запустить, немає жодних сумнівів. Куди він її запустить, це питання. По країнам НАТО чи центру ухвалення рішень у Києві?

Захід не хоче, щоб росія програвала війну лише з тієї причини, що володимир путін у будь-якому разі запустить атомну бомбу. Якщо раптом різко почне росія програвати, то швидше це зробить. Тому не можна покладатися ні на Макрона, ні на Байдена, ні, тим більше, на Шольца. Така ситуація. Маємо, що маємо. Україна має дати жорстку відсіч, але не так, щоб виграти, з погляду наших західних партнерів, які нещодавно були у Києві.

Потрібно воювати до кінця, відвойовувати території і не погоджуватися на жодні перемир’я з путіним, бо це брехун, і чекати на переворот у Москві.
Хочеться поговорити і про іншого диктатора, який постійно вривається у наш інформаційний простір. Це самопроголошений президент Білорусі Лукашенко. Що зірки пророкують йому? Скільки ще житиме політичний режим цього диктатора?

У натальній карті Лукашенка повна ганьба та повалення. Це почалося з 2020 року, коли він спочатку казав, що жодного коронавірусу не існує, потім цей коронавірус з’явився, потім він перехворів цим вірусом. Такій людині взагалі вірити не можна з тієї простої причини, що вона набрала на виборах 30%, потім собі щось домалювала. Він повністю поплив. Він навіть не знає, проти кого застосувати свою армію, яка десь біля Київської області передислокувалась. Кудись іде – то в одному напрямку, потім у іншому.

Лукашенко наступатиме зі своєю армією у ролі переможця. Якщо українська армія почне перемагати, ми раптом несподівано дізнаємося, що білоруська армія піде воювати проти росії.

Лукашенко не хоче допустити тієї ситуації, яка має статися восени. А це референдум про приєднання Білорусі до російської федерації. Він цього точно не допустить. Принаймні це наш союзник до осені. І, звичайно, його син Коля у синьому костюмі зі своєю подругою у жовтій сукні на випускному показав, який пріоритет у Лукашенка на даний момент. Він за Україну.
Але Лукашенко – це та політична тварина, дні якої пораховані. Я думаю, після повалення путіна летальний кінець чекає і на самого Лукашенка. Залишилось йому недовго жити. Я давно говорю, що період 2021-2022 років – це повалення тих політиків, які перебували понад 20 років при владі. Мій прогноз на всі 100% здійснився у Казахстані. Я якраз казав, що в рік коня за давньоарійським календарем буде скинутий Назарбаєв. За деякими даними, Казахстан пов’язаний із конем. Він був скинутий цього року. а Лукашенко та путін теж скоро підуть у небуття, їх не буде. Всі керманичі, які були по 20-30 років, підуть найближчим часом.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Армія Лукашенка наступатиме, але не на Україну