facebook

5 міфів про фарбування волосся, в які ви вірите

Всі ми, жінки, чимось жертвуємо заради краси. В основному, змінам піддається наше волосся і багато жінок вірять в найпопулярніші міфи про фарбування волосся.

Ми вирішили зруйнувати стереотипи і міфи про фарбування волосся.
Міф №1
Не існує нешкідливого фарбування волосся. Як кажуть стилісти, на сьогоднішній день існує безліч варіантів нешкідливого фарбування волосся. Існують такі фарби, які не проникають глибоко в кутикулу і за рахунок цього не шкодять волоссю. В основному в склад такої олійні фарби входять компоненти, які замінюють аміак. Фарба без аміаку вирівнює колір волосся, робить волосся блискучим.

Міф №2
Не можна фарбувати волосся вагітним жінкам. Процедура фарбування волосся зовсім незаборонена вагітним жінкам. Якщо жінка під час вагітності хоче виглядати красиво, чому їй це не зробити? Це всього лише міф, що фарба може зашкодити плоду. На б’юті-ринку зараз досить велика кількість щадних фарб, які містять натуральні компоненти. Ви можете користуватися натуральними барвниками у вигляді хни або басми. Також придивіться до безамміачних фарб. Але пам’ятайте, як під час вагітності, так і при критичних днях, гормональний фон жінки змінюється, тому результат фарбування волосся може вийти неочікуваним.

Міф №3
Часте фарбування може привести до втрати волосся. Якщо ви хочете фарбувати волосся хоч все життя, можете не переживати, що ви залишитеся без волосся. Головне правильно і грамотно підібрати якісні фарби відомих виробників. Перед використанням фарби потрібно попередньо протестувати її на пасмі волосся і ділянці шкіри (найчастіше за вухами). Також якщо ретельно доглядати за фарбованим волоссям, ви не зіткнетеся з проблемою у вигляді випадіння волосся. Адже навіть за незабарвленим волоссям потрібен особливий догляд.

Міф №4
Маски для фарбованого волосся вимивають пігмент. Спеціальні маски для фарбованого волосся здатні навпаки зберегти стійкий отриманий колір на більш тривалий час. Засоби з позначкою «для фарбованого волосся» не дозволяють фарбі «вимитися» і роблять колір локонів яскравішим і насиченим.

Міф №5
Якщо тримати довше фарбу на волоссі, колір буде більш яскравим і стійким. Якщо ви залишаєте фарбу довше, ніж належить, ви можете пошкодити структуру волосся, але більш насиченого відтінку домогтися все одно не вдасться. Найкраще дотримуватися того часу, який зазначено на упаковці або вкладиші фарби для волосся.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

5 міфів про фарбування волосся, в які ви вірите