facebook

Виїхали за кордон та залишилися: що загрожує чоловікам, які під час війни не повернулися до України

В Україні не встановлена відповідальність для чоловіків призовного віку, які виїхали під час війни за кордон та не повернулися.

Чоловіки призовного віку, які виїхали під час війни за кордон та не повернулися додому, мають підпадати під відповідальність. Проте в Україні вона не встановлена.

Про це пишуть “Факти ICTV”.

За словами юриста Ростислава Кравця, в нашій країні не передбачена відповідальність за неповернення до України під час воєнного стану. Законопроєкт, який би карав порушників, намагаються ухвалити народні депутати. Проте впровадження такого закону не відповідатиме нормам Конституції.

“Що стосується змусити чоловіків повернутись, то насправді це не лише порушення Конституції, а й порушення логіки. Адже надходження в Україну фінансів від заробітчан починає перевищувати надходження від експорту”, – наголосив юрист Ростислав Кравець.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Окремо він підкреслив, що наразі в Україні де-факто немає будь-якої кримінальної чи адміністративної відповідальності для чоловіків, які виїхали з держави до 24 лютого та досі не повернулися.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Виїхали за кордон та залишилися: що загрожує чоловікам, які під час війни не повернулися до України