facebook

Жданов оцінив можливість застосування РФ хімзброї в Україні

Жданов оцінив можливість застосування РФ хімзброї в Україні

Захід посилає агресору сигнали з приводу неприпустимості використання такої зброї.


На сьогодні загроза застосування Російською Федерацією хімічної зброї в Україні залишається мінімальною.

Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов на своєму YouTube-каналі.

Судячи з перебігу подій, в Кремлі не вважають, що програють у війні, каже експерт.
“Я так розумію, що Путін думає, що все йде за планом, і програвати він поки не збирається. Тому поки загроза застосування хімічної зброї мінімальна. Крім того, є ціла серія сигналів, які посилає Захід Росії з приводу використання або спроб використання зброї масового знищення в цій війні. Тобто всі хочуть, щоб війна тривала тільки звичайною зброєю”, – пояснив він.

Також він розповів, що від хімічної зброї дуже важко захиститися самостійно.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Необхідно накритися плащем або водонепроникним матеріалом і надіти протигаз. Пізніше плащ потрібно скинути і постаратися піти в укриття, пройшовши через спеціальну дезактиваційну камеру.

“Щоб захиститися від хімічної зброї, потрібні спеціальні засоби, крім засобів індивідуального захисту. Протигази і фільтри врятують тільки від нервово-паралітичних хімічних або задушливої дії речовин. Якщо буде застосовано речовина шкірно-наривної дії, то тут потрібен загальновійськовий захисний комплект. Необхідні спеціальні засоби для дезактивації ось цих хімічних речовин, тому що деякі з них мають досить високу стійкість і можуть діяти протягом доби”, – розповів Жданов.

Нагадаємо, що в полку “Азов” 11 квітня заявили, що російські війська використали проти українських військових і цивільних осіб отруйну речовину невідомого походження.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Жданов оцінив можливість застосування РФ хімзброї в Україні