facebook

Все, вiйни вже нe будe. Це кінець…Рociя з ганьбою oблaмaлacя, масово вивозять свої родини.

Все, вiйни вже нe будe. Це кінець…Рociя з ганьбою oблaмaлacя, масово вивозять свої родини.


Серед військових РФ, які зараз перебувають в окупованому Херсоні, внаслідок нещодавніх ударів ЗСУ по Антонівському та Каховському мостах, почалася паніка. Про це повідомляє новий очільник області Ярослав Янушевич, який розповів, что вчора Антонівський міст було оточено з обох боків, місцевих жителів військові РФ не допускали. “Через ці події почався масовий вивіз родин військових РФ, які жили у Херсоні”, – уточнює очільник обласної адміністрації.

Янушевич також каже, що в освітніх закладах Херсонщини росіяни “від тактики терору перейшли до підкупу”, тож батькам, які погодяться віддати своїх дітей до захоплених шкіл, пропонують щомісячно платити 4 тис. грн. “Окупаційна влада збільшила кількість пунктів видачі “грошової допомоги” на Херсонщині. Це робиться для збору особистої інформації місцевих”, – повідомляє чиновник.
У свою чергу, СБУ повідомляє, що зібрала доказову базу ще на трьох місцевих колаборантів, яких “призначили” фейковими керівниками в області. Серед них “директор” Херсонського водоканалу, фейковий правоохоронець, який обійняв посаду “начальника Новокаховського відділу по боротьбі з економічними злочинами” та колаборантка, яка “виконує обов’язки головного лікаря Білозерського центру первинної медико-санітарної допомоги”.

Також Янушевич розповідає, що із 8 по 9 серпня рятувальники Херсонщини ліквідували 14 пожеж: 13 в екосистемах області, ще одну – в житловому секторі. До всього, як в області, так і в обласному центрі у повітря здіймаються стовпи диму – їх доволі багато і з’явилися вони 8 серпня.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Все, вiйни вже нe будe. Це кінець…Рociя з ганьбою oблaмaлacя, масово вивозять свої родини.