facebook

Ірина Білик на концерті в Майамі запросила на сцену маму зрадниці Наташі Корольової

Ірина Білик на концерті в Майамі запросила на сцену маму зрадниці Наташі Корольової

Днями Ірина Білик виступила на благодійному концерті у Майамі на підтримку України. Серед глядачів у залі опинилася Людмила Поривай – мама киянки Наташі Корольової, яка мовчить про війну у рідній країні та продовжує виступати з путінськими артистами.

Жінка, яка тривалий час проживає в США, прийшла на концерт української артистки у жовтій сукні та пов’язаною на шиї синьою хусткою. Білик запросила Поривай на сцену і публічно сказала, що думає про її зятя Тарзана. Чоловік Корольової, як відомо, відкрито підтримує “спецоперацію” Путіна та геноцид українського народу.
Відео з концерту на своїй сторінці в Instagram опублікував Анатолій Анатоліч. “Ви чарівні, незважаючи на те, що ваш зять виявився г*вном”, – звернулася співачка до мами Наташі Корольової.

“От така у нас чудова Ірина Білик, виступає, збирає гроші та каже правду”, – зазначив український телеведучий.
Після цих слів артистка передала мікрофон Поривай, і та публічно зізналася, що на відміну від своєї доньки, всім серцем переживає за рідну Україну, пише “24 канал”.

“Я дуже переживаю. У мене всі рідні – моя сестричка, мої онуки, мої племінники – в Україні. Я серцем і душею з ними завжди – щодня, кожної секунди. І я сьогодні така рада, така вдячна, що ви всі прийшли подивитися на наших зірок, які віддають своє серце, душу, співають стільки років і вірні нашій мамі Україні. Слава Україні”, – сказала жінка

Також підтримує Україну старша сестра Наташі Корольової Ірина Осауленко, популярна у 90-х співачка Руся. Вперше за довгий час вона випустила пісню, яку присвятила українським дітям. Також вона відкрито розповідає у соцмережах всю правду про російське вторгнення.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Людмила Поривай висловила підтримку українцям у перші дні повномасштабної війни, також жінка публічно відхрестилася від зятя, який регулярно викладає у соцмережах нісенітниці Кремля.

Водночас мама Наташі Корольової не перестала спілкуватися з дочкою, яка обрала позицію мовчати: жінка публічно вітає її з днем народження, а також відкрито радіє її творчим успіхам. Нещодавно Корольова випустила дует із сином, на який у соцмережі відреагувала Поривай.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Ірина Білик на концерті в Майамі запросила на сцену маму зрадниці Наташі Корольової