facebook

“Це війна”: у Міноборони закликали чоловіків бути готовими вирушити на фронт

ЗСУ продовжують демонструвати неабияку силу та міць у боях із ворогом. З кінця літа українські військові активно контрнаступають, визволяючи окупованих росіянами території України. Це супроводжується втратами серед особового складу.

Міністр оборони Олексій Рєзніков прокоментував поточну ситуацію з мобілізацією в Україні. Він поділився, що в нинішніх умовах українські військовозобов’язані чоловіки повинні бути готові не тільки мобілізуватися, але й воювати. Про це розповідає “НВ”.

“Це війна. І як би нам не хотілося це визнавати, але ми несемо втрати. Ці втрати можуть бути безповоротні або санітарні, а іноді такі, що людина залишилася живою, але не може повернутися назад у стрій. Це означає, що Генштаб і весь сектор безпеки та оборони повинні мати можливість залучати резерви, поповнювати лави з мобілізаційного резерву”, — сказав міністр.

Також, коментуючи потреби української армії у техніці від західних партнерів, Рєзніков додав, що це, в першу чергу, війна ресурсів, на якій ніколи не буває достатньо ні людського, ні технічного ресурсу (озброєння).

 

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Це війна”: у Міноборони закликали чоловіків бути готовими вирушити на фронт