facebook

На вихідних в Україну увірветься довгоочікуване потепління (карта)

На вихідних в Україну увірветься довгоочікуване потепління (карта)

Дощі також практично покинуть територію нашої країни.

У найближчі вихідні, 24 і 25 вересня, в Україні очікується зміна погоди. У неділю очікується потепління. Підвищення температури відчують жителі західних і північних областей. До кінця тижня дощі також практично покинуть територію України – капатиме тільки на сході та місцями на північному сході.

Про це свідчать дані Погода УНІАН.

Згідно з прогнозом, у Києві в суботу буде невелика хмарність, температура повітря вночі +8°, вдень +12°, невеликий дощ. У неділю вночі очікується +7°, а вдень – до +15°, невелика хмарність.
У Львові в суботу вночі +6°, вдень +13°, похмуро, суцільна хмарність. У неділю вночі +8°, вдень +17°, невелика хмарність.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У Луцьку в суботу вночі +5°, вдень +11°, хмарно з проясненнями. У неділю – невелика хмарність, вночі +5°, вдень +14°.

У Вінниці в суботу буде невелика хмарність. Температура повітря +5°…+13°, невеликий дощ. У неділю температура буде +8°…+15°, невелика хмарність.

У суботу в Одесі буде невелика хмарність, температура вночі +11°, вдень +17°. У неділю – невелика хмарність, +14°…+21°.

У Харкові в суботу температура вночі складе +6°, вдень +14°, невелика хмарність, легкий дощ. У неділю стовпчики термометрів покажуть +7°…+13°, невелика хмарність, легкий дощ.

У Дніпрі в суботу – невелика хмарність, температура вночі +9°, вдень +14°, злива. У неділю температура становитиме +9°…+14°, невелика хмарність.

У Сімферополі в суботу – невелика хмарність, +7°…+13°, сильний дощ. У неділю – невелика хмарність, +10°…+16°, легкий дощ.

Жителів Маріуполя в суботу очікує похмура погода, температура вночі +7°, вдень +19°, невеликий дощ. У неділю вночі очікується +7°, вдень +19°, хмарно з проясненнями.

У Краматорську в суботу буде хмарно з проясненнями, злива. Температура вночі +6°, вдень +16°. У неділю буде невелика хмарність, вночі +7°, вдень +14°, легкий дощ.

У Сєвєродонецьку завтра буде похмуро, невеликий дощ, температура вночі +6°, вдень +17°. У неділю – невелика хмарність, легкий дощ, температура складе +6°, вдень +15°.
Погода на курортах України

У Буковелі в суботу буде похмуро, невеликий дощ, температура вночі +2°, вдень до +10°. У неділю вночі температура складе +5°, вдень стовпчики термометрів покажуть +11°, похмуро, суцільна хмарність.

У Моршині на Львівщині в суботу буде хмарно з проясненнями, вночі +5°, вдень +13°. У неділю – хмарно з проясненнями. Температура становитиме +7°…+17°.

У Трускавці в суботу буде похмуро, температура до +13°. У неділю – хмарно з проясненнями, температура +8°…+16°.

У Сваляві завтра очікується хмарна погода з проясненнями, невеликий дощ, до +13°. У неділю – похмуро, невеликий дощ, +6°…+12°.

У Затоці в суботу – практично безхмарно, вночі +10°, вдень +17°. У неділю – яснно і безхмарно, температура +9°…+21°.

У Бердянську в суботу буде хмарно з проясненнями, злива, температура до +19°. У неділю – невелика хмарність, температура +11°…+19°.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

На вихідних в Україну увірветься довгоочікуване потепління (карта)