facebook

Подоляк розповів, як вдалося “втюхати” Росії Медведчука

Великий обмін полоненими готувався заздалегідь і був надзвичайно складним.

Україна отримала близько 200 своїх військових, зокрема і командирів полку “Азов”, а РФ – 55 своїх бійців і ексдепутата Ради Віктора Медведчука – кума Путіна.

Детальніше про обмін в інтерв‘ю DW розповів радник глави ОПУ Михайло Подоляк.

“Зараз в Україні війна – це трохи інша юридична площина, тому на певні правила ми можемо дивитися трішки інакше. Для нас було принципово звільнити наших людей, які є нашими громадянами і символами, і ми не можемо залишити в РФ нікого. Це ключове. Тому обміни ми продовжимо. Тому на запитання російської сторони, чи не хочемо ми віддати пана Медведчука, ми безумовно погодилися. Хоча ми розуміємо, що є юридична колізія, але з політичної і воєнно-політичної та ціннісної точки зору ми віддали Медведчука після всіх його показів, щоб забрати своїх людей”, – сказав він.

За словами Подоляка, коли Медведчука тільки затримали, були пропозиції і з його боку, аби поміняли, і українська сторона говорила, що готова поміняти на людей, які в полоні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Росія тоді демонструвала, що Медведчук їм не потрібний. Але якщо б він був їм не потрібний, то “втюхати” його Росії не вдалося б. А так, він їм був дуже потрібний, і в якийсь момент, вони погодилися поміняти його на наших хлопців”, – додав він.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Подоляк розповів, як вдалося “втюхати” Росії Медведчука