facebook

У Голландії з ТБ оголосили “референдум” про приєднання Росії до Нідерландів. Відео

Безумство Путіна – так одного разу назвуть те, що відбувається у 2022 році в Україні. Диктатор перевернув історію, зіпсував факти, висловився про неправомірність існування української нації, дозволив громадянам Росії взяти зброю та піти вбивати людей на чужій землі, грабувати їх, гвалтувати, знущатися.

У той же час Путін прославив Україну перед усім світом. Саме тоді українці вирішили остаточно та безповоротно змінити своє майбутнє – відмовитися від Росії, та приєднатися до європейської спільноти. До тих, хто підставив своє плече у найскладніший для країни час.

І тепер персона Путіна стала найбільш обговорюваною у світі. Але ні, його не хвалять, ним не захоплюються. Його проклинають і з нього глузують.

Так, наприклад, ведучий голландського телеканалу висміяв референдуми Путіна, які той організував на окупованій частині України. Мовляв, тоді Голландія оголошує референдум на приєднання Росії до Королівства Голландія.

У відеоролику в жартівливій манері показано спільну історію двох держав і продемонстровано таємний символізм. Також учасникам «референдуму» обіцяють, що їхніх дітей та чоловіків не відправлять помирати на безглузду війну в Україну.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

У Голландії з ТБ оголосили “референдум” про приєднання Росії до Нідерландів. Відео