facebook

Генеральний штаб ЗСУ попереджає українців, що Росія може масово обстріляти українські міста та села на день народження Путіна, 7 жовтня.

Генеральний штаб ЗСУ попереджає українців, що Росія може масово обстріляти українські міста та села на день народження глави Кремля Володимира Путіна, 7 жовтня.

Вже завтра, у п’ятницю, 7 жовтня, Президент Росії Володимир Путін відзначатиме день народження. У Збройних силах України не виключають провокацій з боку російських загарбників у цей знаменний для Росії день.

Так, під час онлайн-брифінгу заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України, бригадний генерал Олексій Громов розповів, що очікується від диктатора у його день народження.

“З огляду на нав’язливість якихось там пам’ятних дат чи якихось сакральних дат нашого ворога, ми пам’ятаємо, що на День нашої незалежності противник здійснював масовані удари, застосовував усі можливі види зброї, щоб посіяти паніку в наших лавах та завдавати максимальної поразки як цивільної, так і воєнній інфраструктурі”, – сказав Громов.

При цьому Громов зазначив, що керувати обстрілами на честь свого 70-річчя може як сам Путін, так само це може бути самостійне рішення військових керівників як символічний “подарунок” диктатору.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Не виключається, звичайно, що противник намагатиметься все ж таки зробити і на день народження свого вождя… Може це буде за його командою, може це буде самостійне ухвалення рішення будь-якими військовими керівниками. Якщо це буде ухвалення рішення самостійне військовими керівниками, – то найбільше хотілося б, щоб вони “накосячили”… і були прийняті подальші кадрові рішення щодо керівного складу Збройних сил країни-агресора”, – заявив Громов.

“А для наших військовослужбовців це буде звичайний день. Вони звичайно виконуватимуть свої обов’язки. Єдине, мабуть вони намагатимуться якнайбільше дати противнику можливості побувати на концерті Кобзона”, – сказав Громов.

 

 

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Генеральний штаб ЗСУ попереджає українців, що Росія може масово обстріляти українські міста та села на день народження Путіна, 7 жовтня.