facebook

“Приємного не буде”: українців попередили про нові графіки відключення світла

На сьогоднішній день Уманський район Черкаської області та Київщина приходять до тями після російських ударів і долають їх наслідки.

Ні для кого не є секретом, що на сьогоднішній день ситуація з енергозабезпеченням України залишається екстреною. Ще б пак, 10 жовтня 2022 року Російська Федерація почала цілеспрямовано атакувати об’єкти критичної інфраструктури і всього за тиждень було знищено 408 таких об’єктів. Українська енергосистема зазнала значних пошкоджень, тому українці знову згадали практику 90-х, коли світло включали виключно за графіком.

Про це в ефірі телемарафону повідомив виконавчий директор ДПЕК Дмитро Сахарук.

За його словами, нові графіки буде підготовлено протягом одного-двох днів.

“Вони (графіки, – ред.) не будуть приємними. Відразу попереджаю, тому що кількість годин, протягом яких потрібно буде залишатися без світла, на жаль, має бути збільшена. Іншого виходу зараз до відновлення інфраструктури немає. Точно, що більше 4 години. До 6 години будуть обмеження”, – сказав Сахарук.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Тобто, можливо, частіше вимикалися, але на менший період часу. З цим є також певні технічні складнощі – у Києві десятки тисяч будинків та їх вимкнути та включити назад також велика робота”, – розповів гендиректор компанії.

Дмитро Сахарук також пояснив, чому не у всіх будинках вимикають світло. За його словами, є будинки, де розташовані об’єкти критичної інфраструктури. Тому відключати їх від електроенергії не можна.

 

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Приємного не буде”: українців попередили про нові графіки відключення світла