facebook

Основна мета призначена: експерти розповіли, куди буде спрямовано основний удар рашистських окупантів

Російські війська ще не залишають спроб захопити Донбас. Так, лише за добу 19 листопада відбито атаки армії РФ близько 7 населених пунктів на Донбасі.

За його словами, окупанти готуються до наступальної операції на Сході України.

“Місце основного удару російських сил уже визначено. Росіяни останні кілька місяців намагаються здійснити наступальні дії на лінії Донецького фронту. Це ділянка понад 100 кілометрів – від Вугледару до Білогорівки під Лисичанськом”, – розповів Світан.

Так, лише за добу 19 листопада ворожі атаки були відбиті в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області та Спірне, Яківлівка, Бахмутське, Бахмут, Досвідне та Кліщіївка Донецької області.

А ще, незважаючи на те, що росіяни активно готуються до оборони на лівобережжі Херсонської області, одним із найгарячіших на східному фронті вважається Бахмутський напрямок. Як кажуть у Генштабі ЗСУ, “на Донбасі зухвалі росіяни вдень і вночі, у будь-яку погоду, атакують українські позиції”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Інститут вивчення війни також підтверджує, що російські окупанти продовжують обмежені наземні штурми поблизу Бахмута та Авдіївки та на заході Донецької області.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Основна мета призначена: експерти розповіли, куди буде спрямовано основний удар рашистських окупантів