facebook

Війна виходить на новий рівень: у Генштабі розповіли про трансформацію воєнних дій в Україні

В останні кілька місяців українці мають легке відчуття, що війна з фронту пересунулася в повітря, і витає тепер по всій країні

Наразі при масованих атаках російські агресори не тільки застосовують ракети, а й ударні БПЛА. А це означає, що війна виходить на новий рівень і Україна потребує посилення систем ППО.

Про це інформує РБК-Україна, посилаючись на заяву спікера командування Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната.

За словами спікера, Росія випустила по Україні понад 4000, і це не враховуючи С-300, РСЗВ і, ймовірно, таких ракет як Х-58 та Х-59.

Крім ракет, в Україну часто літають “Шахіди”, метою яких є виснаження сил та боєзаряду систем ППО.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Тут два моменти – ці дрони розосереджують увагу, тому що летять у комплексі з ракетами Х-101, “Калібрами”, інший момент – на ці БПЛА треба витрачати зенітні ракети, тому що це найефективніший засіб. Тому що саме вони мають радіолокаційні засоби. і можуть виявляти їх у темну пору доби”, – пояснює Гнат.

У зв’язку з цим союзники України ухвалили рішення про постачання систем Hawk, які допомагають усувати безпілотники ворога. Також Ігнат зазначив, що Росія має свої “Ланценти” і вона планує скручувати іранські літаки на своїй території.

“Тому треба на це реагувати, відповідно ППО Сухопутних військ має теж посилюватись і ефективно насичувати всю територію країни, де ворог може завдавати нам шкоди”, – резюмував спікер.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Війна виходить на новий рівень: у Генштабі розповіли про трансформацію воєнних дій в Україні