facebook

Перевзувся на ходу: Орбан несподівано зрадив Путіна, заговоривши про суверенну Україну

Глава уряду Угорщини Віктор Орбан несподівано заявив, що треба подбати, щоб Україна залишалася суверенною державою. Адже інакше Росія може надавати загрозу для Європи.

Глава уряду Угорщини Віктор Орбан завжди вважався одним із найбільш прокремлівських політиків Європи. Ще б пак, угорське керівництво регулярно критикує санкції проти Росії. Ось тільки політик, схоже, втомився від диктатури Путіна, адже шокував світ своєю новою риторикою.

Прем’єр Угорщини Віктор Орбан несподівано заговорив про погрози Росії та необхідність збереження України як суверенної держави.

Так, виступаючи на конгресі учасників Міжнародного об’єднання християнських демократів, угорський прем’єр торкнувся теми політичної ситуації в Європі. Серед викликів він назвав війну в Україні, економічну кризу, нелегальну міграцію та поширення західної неомарксистської ідеології.

За його словами, головна з них – щоб Росія не була загрозою безпеці Європи, а для цього потрібна суверенна Україна.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Однак він зазначив, що думки розходяться щодо засобів досягнення цілей, особливо санкцій. Ці дебати залишаться, заявив Орбан. На його думку, зростання цін на енергоносії спричинене санкціями ЄС. Цей фактор та війна ускладнюють досягнення короткострокової мети – недопущення рецесії, вважає Орбан.

 

 

 

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Перевзувся на ходу: Орбан несподівано зрадив Путіна, заговоривши про суверенну Україну