facebook

Керівники ОСР нестимуть персональну відповідальність за недотримання графіків відключення електроенергії

В Міністерстві енергетики України відбулася нарада щодо справедливого розподілу використання електроенергії між споживачами під час примусового обмеження.

Про це повідомляє Міністерство енергетики України.

За словами міністра енергетики Германа Галущенко, минулого тижня кількість скарг від споживачів щодо недотримання графіків та несправедливості у черговості відключень зросла удвічі.

“І аналіз, який Міненерго провело спільно з НКРЕКП та Держенергонаглядом свідчить, що невдоволення громадян обґрунтоване. Серед регіонів, по яким надходить найбільше скарг – Київ, Київська область, Полтава і Львів”, – зазначив він.

“Дотримання справедливості при постачанні електроенергії споживачам, а також заживлення об’єктів критичної інфраструктури – це питання національної безпеки. Воно контролюється на найвищому рівні держави і має неухильно забезпечуватись”, – наголосив заступник керівника офісу Президента України Ростислав Шурма.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський під час наради наголосив, що комісія запроваджує персональну відповідальність керівників ОСР за невиконання нормативних документів щодо введення обмежень споживання.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Керівники ОСР нестимуть персональну відповідальність за недотримання графіків відключення електроенергії