facebook

Таролог зробив прогноз на Новий рік та Різдво: чи буде Росія бомбити України

На Різдво, 24-25 грудня, очікується допомога від наших західних партнерів, каже таролог.

Таролог, ясновидець та цілитель Валерій Шатилович відповів на запитання, яке наразі цікавить мільйони українців, – чи не влаштує нам Росія ракетний “фейєрверк” напередодні Нового року і, власне, 1 січня.

В інтерв’ю YouTube-каналу “Прогноз” він розповів, чого чекати 30, 31 грудня та 1 січня Україні. Адже немало військових експертів попереджають, що Росія намагатиметься зіпсувати свята ударами з повітря.

“Ситуація буде непростою. Наразі у нас всі дні напружені й непрості, зараз йде зима, дуже багато загроз… Але сказати, що будуть якісь події, небачені досі, або те, що нас виб’є з колії”, – переконує таролог.

За його словами, одна з карт Таро, яка випала при розкладі, свідчить про хорошу й надійну систему ППО. “Ситуація буде більш-менш контрольованою”, – каже Шатилович.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

А от на Різдво, 24-25 грудня, очікується допомога від наших західних партнерів. Та, ймовірно, проти РФ буде запроваджено нові санкції. Масових ударів, каже ясновидець, у ці дні не буде.

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз Хаяла Алекперова
Ясновидець та екстрасенс Хаял Алекперов відповів на запитання, коли в Україні закінчиться війна.

“Я не Бог, зрозуміло. Десь я побачив березень-квітень, ці місяці. Я можу помилятися, але ось в цей час щось буде. Далі я не можу побачити. Це хороші емоції пішли. Десь після березня хороші емоції”, – прогнозує екстрасенс.

 

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Таролог зробив прогноз на Новий рік та Різдво: чи буде Росія бомбити України