facebook

Чи чекати масовані атаки Росії на Новий рік: екстрасенс зробив прогноз

Можуть бути загострення по лінії фронту, зазначив Шептицький.

Екстрасенс і таролог Роман Шептицький спрогнозував, чи будуть нові масовані ракетні атаки Росії на Новий рік, а саме 31 грудня та 1 січня.

Робити розклад карт, він заявив, що період дійсно може видатися напруженим.

“Але немає карт, які б говорили про якусь всеукраїнську тотальну катастрофу. Хоча є карти, які говорять, що все-таки гади будуть намагатися у цей період робити всякі капості. Там, де вже йдуть бойові дії, можуть бути загострення по лінії фронту. Для всієї України… можна очікувати повітряних загроз”, – зазначив Шептицький.

Також таролог прокоментував інформацію, що з’являється у мережі, що росіяни готують підрив Каховської дамби на Новий рік. За відчуттями екстрасенса, провокація не виключена.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Раніше астролог Світлана Буянова зробила прогноз для України на зиму і весну 2023 року і передбачила можливий російський наступ на Київ. За її прогнозом, найнебезпечнішим періодом є друга половина січня аж до середини березня.

А таролог Макс Гордєєв дав прогноз щодо ситуації в Україні на найближчий час. Він каже, що бойові дії не перетворяться на заморожений конфлікт, але й блискавичної перемоги очікувати не варто.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чи чекати масовані атаки Росії на Новий рік: екстрасенс зробив прогноз